ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

لیپوساکشن ویزر

چه کسی می تواند یک روش لیپوساکشن عروقی داشته باشد؟

کسانی که نمی توانند از مخزن چربی اضافی خود خلاص شوند، به رغم رژیم غذایی و ورزش برای سالها.

مزایای لیپوساکشن ویزر چیست؟

بی نظمی سطحی و شیارهای پوستی که در روش لیپوساکشن کلاسیک و لیزر دیده می شود، در افرادی که تحت لیزر لیپوساکشن قرار گرفته اند، وجود ندارند زیرا بافت های چربی با قدرت اولتراسونیک مایع می شوند. درد و کبودی در مقایسه با سایر روش ها کمتر است.

پس از لیپوساکشن ویزر چه مواردی پیش می آیند؟

  • بیمار بعد از عمل جراحی مرخص می شود.
  • تورم و کبودی در حدود 1 هفته مشاهده خواهد شد.
  • کرست باید برای مدت 3 تا 4 هفته استفاده شود.
  • با وجود این که هر روز بدن به طور قابل ملاحظه ای شکل می گیرد، برای دریافت بهترین فرم، حدود 6 ماه وقت نیاز می باشد.

rhinoplasty

با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، علاوه بر عملیات لیپوساکشن، با استفاده از تکنیک های مختلف برای کاهش میزان لاغری منطقه ای، تکنیک های مختلفی به کار برده می شود. یکی از این روش ها ویزر لیپوساکشن است.

با استفاده از روش لیپوساکشن ویزر ، سلول های چربی در مناطق کاربردی ذوب شده و از طریق انرژی اولتراسوند خارج می شوند. مهم ترین ویژگی این روش، این واقعیت است که بافت چربی به شیوه ای انتخابی، بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف، عروق خونی، اعصاب و پوست، تخلیه می شوند. با استفاده از این روش، می توان تمام رسوبات چربی انباشته شده در بدن را از جمله شکم، کمر، باسن، قسمت های داخلی پاها، مناطق اطراف زانو، غبغب، بازوها، مچ پا، پشت و جلوی گردن با ویزرلیپوساکشن ، تخلیه می شوند، ممکن است منحنی های کمر و همچنین ایجاد عضلات شکمی را از طریق روش تعریف شده در بالا به دست آورد.

روش لیپوساکشنویزر تحت بیهوشی موضعی در مناطق کوچک انجام می شود، اما می توان این عمل را در مناطق دیگر بدن تحت بیهوشی عمومی نیز انجام داد.