ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps
بعد از جراحی چاقی

بعد از جراحی چاقی

کیفیت زندگی خود را بالا ببرید

زیبایی بینی

زیبایی بینی

بگذارید زیبایی شما نفس بکشد

زیبایی سینه

زیبایی سینه

هم برای سلامتی و هم برای زیبایی…

بعد از جراحی چاقی

بعد از جراحی چاقی

کیفیت زندگی خود را بالا ببرید

سردار بورا بایراکتاروغلو جراح پلاستیک زیبایی

Serdar Bora Bayraktaroğlu

Serdar Bora Bayraktaroglu در سال 2005 از دانشکده پزشکی Cerrahpasa (برنامه انگلیسی) فارغ التحصیل شد. او آموزش جراحی پلاستیک خود را بین سالهای 2005 و 2011 در کلینیک جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی بیمارستان شیشلی اتفال به پایان رساند. او همچنین در همان کلینیک آموزش جراحی میکرو و جراحی دست را گذراند. در ژانویه 2009، بایراکتار اوغلو دوره 6 ماهه کارآموزی "پلاستی صورت" خود را در موسسه فلج صورت در کالیفرنیا-لس آنجلس ایالات متحده آمریکا با موفقیت به پایان رساند.

دکتر بایراکتار اوغلو پایان نامه خود را در مورد جراحی میکروواسکولار به پایان رسانده است و از سال 2011 به عنوان متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی فعالیت می کند.

دکتر بایراکتار اوغلو، عضو انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی ترکیه، با حضور در بسیاری از سازمان های داخلی و بین المللی، امور جاری در زمینه ضد پیری، زیبایی پزشکی و جراحی پلاستیک زیبایی را دنبال می کند.

سردار بورا بایراکتاروغلو جراح پلاستیک زیبایی

برای آنچه می خواهید بپرسید ...

رینوپلاستی / زیبایی بینی

Burun Estetiği

چه کسانی می توانند جراحی زیبایی بینی انجام دهند؟

هر کسی که شکایت هایی مانند بینایی یا تنفس داشته باشد می تواند جراحی بینی (رینوپلاستی) انجام دهد. تنها معیار مورد نظر تکمیل رشد استخوان است. میانگین سنی برای دختران 17 سال و برای پسران 18 سال است.

زیبایی سینه

خانم‌هایی که سینه‌های کوچک یا متوسط دارند و افرادی که سینه‌هایشان بعد از زایمان خالی شده است، بیماران ایده‌آلی برای جراحی بزرگ کردن سینه هستند.

در جراحی‌های بزرگ کردن سینه، هدف اطمینان از تناسب بین دو سینه و ایجاد مناسب‌ترین اندازه برای ابعاد بدن در حین بزرگ‌کردن سینه‌های کوچک است.

Burun Estetiği

جراحی زیبایی پس از چاقی

Burun Estetiği

چاقی یکی از بزرگترین مشکلات عصر ماست. مشکل اضافه وزن همراه با بیماری های مختلف، کیفیت زندگی و اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. امروزه جراحی چاقی نتایج فوق العاده موفق و دائمی برای این مشکل به دست آورده است.

pages.Index.descriptions.postBariatricSurgerySecondDescription

RF عمیق

پروفاند RF که یک کاربرد غیرجراحی لیفت صورت و بدن است، راه حل ایده آلی برای افرادی است که در برابر افتادگی صورت و بدن به دلیل رزرو جراحی درمانده هستند. RF عمیق که یک سیستم فرکانس رادیویی است، روی لایه درم پوست با ارسال دما به پوست از طریق میکرو سوزن‌ها با کنترل دمای بی‌درنگ ثبت شده FDA، عمل می‌کند.

Burun Estetiği