ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

لیپوساکشن

چه کسی می تواند یک روش لیپوساکشن داشته باشد؟

لیپوساکشن بهترین نتیجه را در بیماران با وزن نرمال و طبیعی دارد، اما می تواند با انجام تمرینات و رژیم های غذایی، از تجمع چربی در ان قسمت جلوگیری شود.

آیا لیپوساکشن یک راه حل دائمی است؟

ممکن است پاسخ دادن به این سوال با تردید بله یا خیر باشد. این جواب به این دلیل است که در بافت ها از طریق مکان های به وجود آورنده از طریق لیپوساکشن چربی آن ها تخلیه می شوند. مکان های بافت چربی تخلیه شده را نمی توان با بافت های چربی جدید دوباره پر کرد. با این حال، این بدان معنا نیست که اثر لیپوساکشن برای کل زندگی باقی می ماند. بافت چربی دارای ویژگی هایی است که قادر است که حجم خود را بیشتر کند. سلول های چربی موجود در اطراف بافت چربی تخلیه شده بسته به افزایش وزن فرد می توانند دوباره حجم خود را به دست آورند. به این ترتیب، ممکن است بار دیگر در مناطقی که زایش حجم را ببینیم. بنابراین، آیا نتایج درمان لیپوساکشن دائمی است یا نه، تا حدودی به رژیم غذایی بیمار بستگی دارد. اگر بعد از عمل لیپوساکشن بیمار تغییری در رژیم غذایی خود نداشته باشد ورزش نکند، ذخایر چربی منطقه تخلیه شده دوباره مشکل به وجود خواهند آورد.

چه مقدارچربی را می توان از طریق لیپوساکشن تخلیه کرد؟

  • روش جراحی شامل استفاده از نخ های قابل جذبی می باشد که پس از یک هفته خود به خود جذب می شوند.
  • لازم نیست زخم را بپوشانید. منطقه جراحی شده را فقط با آب گرم تمیز کنید.
  • باید توجه داشته باشید که منطقه جراحی شده را خشک نگه دارید.
  • بیمار می تواند 3 روز پس از جراحی حمام برود. به عنوان نکته ای که باید در نظر گرفت، بیمار باید ب صورت ایستاده سر پا حمام کند.
  • مقاربت جنسی، دریا و استخر برای یک ماه پس از عمل ممنوع است.
  • زخم های جراحی و جای برش ها بر روی بدن باقی نخواهند ماند.

What are experienced after liposuction procedure?

The liposuction procedure is not intended for only making the patient slimmer. Therefore, it is not intended to remove liters of fat. Two to four liters of adipose tissue are removed in an average liposhaping procedure. This amount rarely exceeds five liters. The highest amount of fat that can be removed without risking the patient is 10% of the body weight. In other words, about seven liters in a 70-kilogram patient.

rhinoplasty

لیپوساکشن، یک روش حذف چربی، از بین بردن بافت های چربی پایدار است، که باعث لاغری درمنطقه ای خاص می شود. این روش تحت بیهوشی عمومی برای پهلو، شکم، پشت، ناحیه کمر، ناحیه لگن، باسن، پاها، پشت پاها، ران ها، سینه ها و مناطقی که مشکل سلولیت می باشند، انجام می شود. برش ها در قسمتهای مناسب زده می شوند، در صورتی که برنامه ریزی منطقه ای برای آنها فراهم شود. هدست نرم افزار دستگاه لیپوساکشن از طریق این برش ها پیشرفت می کند تا بافت چربی را از مکان های مورد نظر تخلیه کند. با چنین اثر مستقیم، لاغری منطقه ای مورد نظر به دست می آید. عملیات با بخیه کردن برش ها انجام می شود.

انباشت چربی به ساختار بدن، جنس و نژاد افراد بستگی دارد. در زنان، تجمع چربی بیش از حد در ناحیه لگن، ناحیه کمر، شکمی بالا و پایین، پاها و گردن رخ می دهد. در مردان، تجمع چربی بیش از حد در، شکم، کمر، سینه و گردن است. یکی از انواع معمول تجمع چربی در مردان، تجمع چربی داخل شکمی است. لیپوساکشن معمولا در بیماران جوان و میانی سالی که الاستیسیته خوب دارند، انجام می شود. لیپوساکشن می تواند به خصوص در افرادی که دارای فرم بدن خوب، پوست الاستیک و کسانی که ورزش منظم انجام می دهند، موفقیت آمیز باشد.

لیپوساکشن را می توان با برنامه های مزوتراپی و PRP، ژیمناستیک منفعل، زهکشی لنفاوی، و همچنین درمان های لاغری و سلولیت منطقه ای ترکیب کرد.