ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

لیزر لیپولیز

چه کسی می تواند لیزر لیپولیز انجام دهد؟

کسانی به خصوص می توانند لیزر لیپولیز را انجام دهند که تجمع چربی و مشکلات سلولیتی در پاها، شکم و ساعد پس از زایمان دارند.

لیزر لیپولیز و لیپوساکشن چه تفاوت هایی دارد؟

پس از عمل لیزر لیپولیز کافی است که به مدت 5 روز کرست مخصوص محل پوشیده شوند. اگر این روند در همان منطقه تکرار شود، جلسه دوم نیز به راحتی انجام می شود.

چه چیزی پس از لیزر لیپولیز به وجود می آید؟

  • پس از عمل ممکن است به مدت کوتاهی بیمار ترشحات مایع مانند داشته باشد.
  • بیماران معمولا در همان روز پس از عمل که به طور متوسط 45 تا 180 دقیقه طول می کشد، بسته به تعداد برنامه های کاربردی در طی عمل، مرخص می شوند.
  • بیماران می توانند بعد از عمل جراحی حرکت کنند، راه بروند و فعالیت روزانه خود را از سر بگیرند.
  • پس از 5-7 روز، اولین معاینه انجام می شود و پس از آن بیمار نیاز به پوشیدن گن یا کرست ندارد.

rhinoplasty

لیپولیز لیزر روشی است که تنها بافت های چربی زیر جلدی را با فرکانس های خاص و طول موج ها هدف قرار داده و با استفاده از کانول های ریز و الاستیک، بافت چربی را ذوب می کند. این روش برای سفت کردن پوست شل شده در مناطق خاصی مانند شکم، منطقه حنجره، و کمر، با هدف از بین بردن تجمع چربی منطقه ای ونقاط برجسته بدنمورد استفاده قرار می گیرد. بزرگترین مزیت سیستم های لیپولیز لیزر این است که به سرعت پوست را سفت می کنند. این مزیت مخصوصا در مناطقی که دارای تجمع چربی محدود هستند، و مشکل شل شدگی پوست آن ها کم می باشد مانند قسمت های داخلی پاها و گردن بسیار مناسب است.

لیپولیز لیزری همچنین برای درمان هیپیدروزی و سلولیت علاوه بر درمان برخی از مناطق مانند صورت، گردن، غبغب، قسمت های داخلی دست و پا و شکم نیز مورد استفاده قرار می گیرد.