ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

بازسازی پرده بکارت

چه کسی می تواند بازسازی بکارت انجام دهد؟

هر کسی که می خواهد یک عمل جراحی زیبایی داشته باشد، حتی زنانی که زایمان داشته اند، می توانند عمل جراحی زیبایی را انجام دهند.

آیا به طور قطع خونریزی پس از عمل جراحی بکارت رخ می دهد؟

خونریزی قطعا بعد از عمل جراحی بکارت رخ می دهد. عمل جراحی بکارت انجام شده با روش فلاش دو لایه قطعا خونریزی را در طول مقاربت جنسی تضمین می کند.

موارد پس از عمل جراحی زیبایی چیست؟

  • این روش بر روی یک صندلی زایمان در شرایط استریل انجام می شود.
  • بیمار می تواند 1 ساعت پس از عمل که حدود 30 دقیقه طول می کشد، به حالت طبیعی خود بازگردد.
  • بیمار باید بعد از عمل جراحی لباس زیر خود را به طور مرتب تعویض کند.
  • او باید از فعالیت های ورزشی سنگین و حرکات ناگهانی پا جلوگیری کند.

در طول مقاربت جنسی، قسمت کلیتوریس یکی از حساس ترین مناطق زنان است. نقطه جی، این منطقه

rhinoplasty

چنین جراحی به عنوان هیمنوپلاستی نیزشناخته شده است، پرده بکارت حاوی یک بافت غشائی در انتهای حفره واژن است و بازسازی آن با دو روش موقت و دائمی انجام می شود. در اولین روش، این قسمت قبل از (احتمالا 2-3 روز قبل) ازدواج با طناب میکروسکوپی بسته می شود، روش دوم با تکنیک فلپ انجام می شود که شامل پیوند بافت از واژن است.

جراحی موقت: تعمیر مجدد پرده بکارت با ترکیب قطعات مانده از پرده بکارت توسط بخیه انجم می گیرد. تمام بیماران ممکن است برای اصلاح پرده بکارت با این روش واجد شرایط نباشند. روش های میکروسکوپیک در بیمارانی که دارای ساختار ضخیم هستند، ترجیح داده می شود.

تکنیک فلپ: با تشکیل یک پل انجام می شود، پیوند بافتی از داخل واژن به دیواره دیگرش منتقل می شود، این روش همچنین می تواند با لیزر انجام شود. به همین ترتیب، تکنیک دو لایه ای که برای ترمیم بکارت با قطعاتی که از پیوند بافت از طریق پرتوهای لیزر گرفته شده است، تضمین کننده خونریزی در طی رابطه جنسی است.