ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

لیفت( بالا کشیدن) چهره

چه کسی می تواند چهره سازی داشته باشد؟

اگر پوست صورت و گردن شروع به شل شدن کند اما هنوز حالت الاستیكی خود را از دست ندهد، در مردان و زنان بالای 40 سال چهره سازی می تواند انجام شود.

اگر پوست صورت و گردن شروع به شل شدن کند اما هنوز حالت الاستیكی خود را از دست ندهد، در مردان و زنان بالای 40 سال چهره سازی می تواند انجام شود.

چهره انسان، زیبایی جوانی را از محیط اطراف به دست می آورد. با پیرشدن، جلوه های ابتدایی روی صورت ظاهر می شوند، و مردم در ابتدا از طریق تغییرات روی صورت شما متوجه پیری می شوند. رژیم سالم، به طور منظم خوابیدن، زندگی کردن به دور از استرس و غم و اندوه، انجام تمرینات منظم، عدم استعمال سیگار و الکل، نوشیدن مقدار زیاد آب، دور شدن از خورشید و داشتن ساختار ژنتیکی مناسب روند پیری را کند می کنند. . با این حال نباید فراموش کرد که با وجود تمام این، پیری، اجتناب ناپذیر است. محصولات زیبایی اولین گزینه برای جلوگیری از پیری زودرس برای صورت است. . برای مشکلاتی که محصولات آرایشی نمی تواند آن ها را حل کنند، جراحی پلاستیک بسیاری از روش های جراحی و غیر جراحی را ارائه می دهد. به طور کلی، این ها "روش های جوان سازی پوستی" نامیده می شوند.

جوان سازی صورت این است که سرعت روند پیری انسانی را کاهش داده و آن را معکوس کنیم، حتی اگر فقط کمی، مطابق با طبیعت خود و بدون تغییر. با انجام عمل جراحی پلاستیکی به میزان مناسب، ممکن است افراد را قادر سازد که روند پیر شدن را کمتر و بهتر از دیگران طی کنند. روش هایی که می توان در این زمینه انجام داد:

سه نوع عملیات جوان سازی صورت وجود دارد.

جوان سازی قسمت بالایی صورت:

منطقه پیشانی، شقیقه، ابروها و پلک های فوقانی، آندوسکوپیک و روشهای باز بالا کشیدن پیشانی پیشگیری، بالا کشیدن شقیقه، بالا کشیدن ابرو، بخیه بر روی خط ابرو، روش های کاربردی بر روی پلک های فوقانی( بلافاروپلاستی بالا)، و برنامه های کاربردی بوتاکس می توانند ذکر شود.

جوان سازی متوسط صورت:

پایین پلک ها، گونه ها و استخوان گونه. عملیات پلک پایین( بلافاروپلاستی پایین)، آندوسکوپی وسط صورت، مراحل چهره سازی بر روی پلک پایین، نخ بخیه از درون چهره، تزریق چربی، و پر کردن می توانند ذکر شوند.

بالا کشیدن قسمت پایینی صورت و گردن:

عمل جراحی صورت و گردن، و لیپوساکشن گردن را می توان ذکر کرد. روش های اصلاح غیر جراحی عبارتند از: بخیه، لایه برداری، بوتاکس، (prp واکسن جوان سازی) و پر کردن.

face lift face lift

آیا نتایج چهره سازی دائمی است؟

فرآیند پیری نیز پس از عمل جراحی ادامه دارد و مناطق برداشته شده تا حد معینی از دست می روند. با این حال، وضعیت به آنچه قبل از عمل جراحی بود، بر نمی گردد. پایداری نتایج جراحی بستگی به تکنیک مورد استفاده و ویژگی های بیمار دارد. زخم زودرس در افراد مبتلا به پوست ضخیم و چرب رخ می دهد.

بعد از جراحی چه مواردی پیش می آیند؟

  • بیماران پس از چهره سازی یک شب در بیمارستان نگهداری می شوند. روز بعد پس از تخلیه آب محل عمل، از بیمارستان مرخص می شوند.
  • تورم و کبودی به طور قابل توجهی در یک هفته کاهش می یابد.
  • بخیه ها شش روز پس از جراحی برداشته می شوند. بیمار 48 ساعت بعد از جراحی می تواند حمام برود.
  • تورم و کبودی ممکن است 20 روز طول بکشد. با این حال، از بین رفتن کامل تورم و ظاهر شکل نهایی صورت می تواند به مدت سه ماه بسته به ضخامت پوست و روش های انجام شده، طول بکشد.در ضمن در تمامی جراحی های صورت، بیمار باید به مدت 3 ماه از نور مستقیم خورشید محافظت شود.