ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

اصلاح شکل کپل

چه کسی می تواند عمل جراحی کپل (جراحی گلوتوپلاستی) را انجام دهد؟

این روش می تواند برای تمام بیمارانی، که از شکل باسن خود ناراضی هستند، تجویز شود.

آیا نتایج جراحی پلاستیک (جراحی زیبایی کپل) دائمی است؟

تقریبا 30٪ از چربی های موجود در لیپوز از بین می رود، با این حال، شکل داده شده به کمر و باسن با قرار دادن ایمپلنت در باسن دائمی خواهد بود. نتایج عملیات لیفت باسن نیز دائمی است. اثر بخیه های لیفت باسن به ساختار آناتومیک بیمار ربط داشته اما طولانی مدت باقی نمی ماند. اثر تزریق مکرولین در عرض یک سال ناپدید می شود. نتیجه جراحی دائمی نیز تا حدودی به بیمار بستگی دارد. بیمار باید وزن خود را کنترل کند، مراقبت از پوست را انجام دهد و تمرینات را به صورت منظم نیز انجام شود.

پس از عمل جراحی تغییر شکل باسن چه روندی پیش می آید؟

  • بیمار در همان روز مرخص می شود. بیمارانی که تحت عمل جراحی سفت کردن پوست شل شده اندام قرار گرفته اند یک شبانه روز در بیمارستان بستری می شوند.
  • بیمار می تواند 2 روز پس از عمل جراحی حمام کند.
  • از آن جا که تمام نخ های زیر پوست هستند، نیازی به کشیدن آن ها نیست.
  • بیمار در 3 هفته اول پس از عمل، باید گن را بپوشد.
  • بیمارانی که تحت عمل جراحی ایمپلنت قرار گرفته اند باید با دقت بنشینند.
  • در پایان هفته سوم، بیمار می تواند تمرینات دیگری را شروع کند.
  • انواع فعالیت ها می تواند پس از هفته ششم انجام شوند.

rhinoplasty

باسن و ناحیه کمری یکی از جذاب ترین قسمت های اندام زنان هستند. باسن گرد و زیبا یکی از معیارهای زیبایی برای مردان و زنان است و، هنگامی که با پاهای بلند و شکم تخت ترکیب شود زیبایی افراد را چندین برابر می کند. روش جراحی کپل ها و شکل دهی دوباره (گلوتوپلاستی) می تواند بر روی تمام بیماران، که از شکل باسن خود ، ناراضی هستند، انجام می شود. بیماران معمولا از داشتن باسن تخت، شل شده یا باسن پهن شکایت دارند. در حالی که، داشتن پاهای کشیده و داشتن باسن زیبا بسیار جذاب است، تجمع چربی در این ناحیه ممکن است منجر به ظاهر نامطلوب و ناخوشایند شود. جراحی پلاستیک انجام شده درقسمتی که عمل بر روی آن انجام شده است، برای حفظ وضعیت خوب، تصحیح ناهنجاری ها و تغییر شکل بافت نرم مناسب است.

مفهوم تغییر شکل بافتی شامل تمام عملیات انجام شده در باسن، ناحیه لگن و مناطق کمر است. در صورت نیاز بیمار، لیپوساکشن با استفاده از لنزهای مناسب، تزریق چربی به مناطق مورد نیاز و لیفت کردن باسن با ایمپلنت های سیلیکونی ممکن است نتایج خوبی داشته باشد.

عملیات زیر تحت عنوان جراحی تغییر شکل کپل انجام می شود.

لیپوساکشن: این پروسه شامل انتقال چربی از ناحیه کمر به باسن است. ایمپلنت کپل: ایمپلنت های سیلیکون را می توان در بیمارانی که دارای باسن صاف هستند، و مقدار کافی بافت چربی ندارد، استفاده کرد. این ایمپلنت ها می توانند زیر عضله قرار گیرد. از آن جا که برش در شکاف کپل ها زده می شود، زخم ناشی از آن قابل مشاهده نیست.