ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

کوچک کردن سینه

چه کسی باید جراحی کاهش سینه داشته باشد؟

زنان بالای 18 سال با سینه های بزرگ و شل شده ، کاندیداهای مناسب برای کاهش سینه و بالا کشیدن سینه می باشند.

میزان درجه بندي کوچک کردن پستان چگونه تعیین می شود؟

زنانی که سینه های بزرگ دارند ممکن است به دلیل مشکلاتی که دارند در زمان جراحی از پزشک خود بخواهند اندازه سایز سینه های آن ها را بیش از حد معمول کوچک تر کند، پستان موضع مهمی در بدن زن دارد. بنابراین، تصمیم گیری باید به گونه ای صورت گیرد تا اطمینان حاصل شود که سینه ها متناسب با بدن شما باشند.

میزان درجه برگ بودن پستان چگونه تعیین می شود؟

  • بیمار معمولا پس از 5 تا 6 ساعت پس از عمل جراحی کاهش سایز می تواند مرخص شود.
  • بیمار می تواند دو روز پس از جراحی حمام برود.
  • پس از 3 روز، بررسی های بعد از عمل انجام می شود و بیمار می تواند شروع به کار و فعالیت های روزانه خود کند.
  • پس از جراحی کاهش پستان، بیمار باید از انجام تمریناتی غیر از راه رفتن برای مدت 3 هفته، اجتناب کند.
  • او می تواند تمام فعالیت های ورزشی را به غیر از آن هایی که دست و سینه را حرکت می دهند انجام دهد. پس از شش هفته، او می تواند آزادانه انواع فعالیت های ورزشی را انجام دهد.
  • شکل نهایی سینه در ماه سوم پس از عمل جراحی مشخص می شود.

rhinoplasty

جراحی کاهش سایز پستان، روش هایی هستند که برای اهداف زیباشناختی و بهداشتی انجام می گیرند. این شایع ترین جراحی زیبایی شناخته شده در کشور ماست. این عمل به عنوان یکی از عمل های زیبایی شناخته می شود؛ با این حال، وجود سینه های بزرگ در واقع یک مشکل بهداشتی است که ممکن است باعث درد گردن، کمر درد و حتی افتادگی و درد گرفتن شانه ها شود.

اثر گرانش، افزایش سریع و یا از دست دادن وزن ، و یا بارداری سبب پیدایش و تغییر شکل در سینه ها می شود. داشتن سینه های بزرگ و شل شده می تواند برای زندگی اجتماعی، فیزیکی و شخصی بیمار مشکل به وجود اورد. زنان با سینه های بزرگ (و به ویژه زنان جوان) سبک راه رفتن خود را تغییر می دهند و ترجیح می دهند که لباس هایی را بپوشند که بدن آن ها را پنهان کند.

اندازه زخم جراحی بسته به اندازه سینه های بیمار و روش جراحی متفاوت است. بسته به اندازه سینه و درجه کوچک کردن آن، عمل جراحی یک زخم در اطراف آرئولا به جای می گذارد که به صورت عمودی تا قسمت اتصال سینه و قفسه سینه (به شکل یک نان شیرینی پزی) ، یا یک سوراخ افقی در امتداد مقطع اتصال سینه به قفسه سینه که به آرئول متصل می باشد( جای زخم به شکل T معکوس) می باشد . طول اسکار( زخم)، بسته به اندازه سینه و درجه انقباض و همچنین کشش پوست بیمار متفاوت می باشد. با گذشت زمان، جای تمام زخم ها کم رنگ شده و کمتر دیده می شوند.