ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

لیفت بازو و پا

چه کسانی می توانند لیفت بازو و پا را انجام دهند؟

زنانی که بیش از 40 سال سن دارند و با شل شدگی پوست درگیرند و زنان مبتلا به شل شدگی پوست در آرنج پس از افزایش و از دست دادن وزن، نامزدهای مناسبی برای این روش هستند.علاوه بر این، بیمارانی که دارای پوستی هستند که در سنین ابتدایی حالت پوست آن ها شل می شوند نیز، در گروه واجد شرایط جراحی نیز قرار دارند.

با انجام جراحی بازو چه نتایجی به دست می آیند؟

جراحی بازو روی قسمت داخلی بازوها زخم به جا می گذارد. این زخم به طور قابل ملاحظه ای پس از 6 ماه ناپدید می شوند، اما هرگز به طور کامل ناپدید نمی گردد. از آنجایی که فرایند پیری پس از عمل نیز ادامه می یابد، پوست بازو به روند شل شدن خود به طور طبیعی ادامه می دهد.

البته، اضافه کردن و از دست دادن وزن در این روند تا حدود بیشتری اختلال به وجود می آورد، اگرچه، این چنین پوست هایی دیگر به حالت اولیه خود برنمی گردند.

نکاتی که بعد از عمل بازو باید در نظر گرفت؟

  • بیمار معمولا می تواند در همان روز به خانه برود.
  • در دو روز اول پس از عمل بانداژ باید استفاده شود.
  • بیمار می تواند 2 روز پس از عمل جراحی به حمام برود.
  • از آنجا که بخیه ها زیر پوست هستند، نیازی به کشیدن آن ها نیست.
  • بیماران در طول سه هفته اول نباید بیش از حد بایستند.
  • در پایان هفته سوم، بیماران مجاز به انجام تمرینات غیر ازدویدن هستند.
  • انواع فعالیت ها می توانند پس از هفته ششم انجام شوند.

rhinoplasty

انجام ورزش منظم، استفاده از مواد مراقبت پوستی یا حتی کنترل وزن می تواند مانع از افتادگی بازو ها و پاها شود. با این حال، رعایت این موارد نمیتواند پیری را متوقف کند. به خصوص در تابستان، زمانی که لباس بدون آستین پوشیده می شود، این مشکل در زنان میانسال بیشتر قابل توجه است. پوسته هایی که در آرنج ظاهر می شوند، با استفاده از جراحی لیفت بازو می توانند از بین بروند.

جراحی لیفت بازو حدود 1 ساعت طول می کشد که با یک برش به شکل L شروع می شود که از زیر بغل حرکت می کند و به سمت آرنج می رسد. پوست اضافی برداشته می شود و سفتی بازو افزایش می یابد. لیپوساکشن می تواند در عمل جراحی بعضی از بیماران که دارای بازوهای زخیم تری هستند، اضافه شود.