ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

ابدومینوپلاستی

چه کسی باید جراحی معده (بالازدگی معده)را داشته باشد؟

روش جراحی معده در کسانی باید انجام شود که یا زایمان داشته اند و یا به طور قابل توجهی کاهش وزن داشته اند.

آیا لازم است قبل از آبودینوپلاستی وزن کم کنیم؟

داشتن اضافه وزن یکی از بزرگترین خطرات قبل از انجام جراحی است. بیماران دارای اضافه وزن پس از جراحی ایستادن برایشان سخت است و زخم هایشان آهسته تر درمان می شوند. این مسئله باعث می شود مشکلات ریه نیز بیشتر دیده شوند. با توجه به این اطلاعات، به خصوص در مورد بیماران چاق توصیه می شود قبل از جراحی وزن کم کنند.

پس از عمل جراحی شکم چه مواردی پیش می آیند؟

  • پس از عمل، بیمار، کرست شکم را باید بپوشد.
  • پس از یک هفته بیماران می توانند به زندگی روزانه خود بازگردند.
  • بیمار 3 تا 4 ساعت بعد از عمل میتواند غذا بخورد و سرپا بایستد.
  • در روزهای اول، بیماران بایستی برای جلوگیری از سوزن، به صورت خم شدن به سمت جلو حرکت کنند.
  • بیماران می توانند هنگام شب به پهلو دراز کشیده و بخوابند.
  • تمرینات غیر از تمرینات شکمی می تواند 3 هفته پس از عمل شروع شود.
  • پس از شش هفته، انواع فعالیت های ورزشی را می توان از سر گرفت.

rhinoplasty

منطقه شکمی یکی از مناطقی است که به علت افزایش سریع وزن و به خصوص در طول و بعد از بارداری در زنان، به سرعت تغییر می کند. زایمان به طور خاص پوست شکم را لاغر و شکسته و همچنین به شکم گرد در می آورد. امروزه ناهنجاری های شکمی می تواند مردم را در معرض مشکلات جدی در مناطق اجتماعی( در بین جامعه)، قرار دهد. برای افراد، شکم تخت و لاغر در حال حاضر شاخصی از حیات و سلامت است.

عملكرد آبودینوپلاستی اغلب در افراد «گروه متوسط و بزرگسال» انجام می شود. پیری، افزایش و کاهش وزن ، علائم شل شدگی زایمان و بعد از زایمان، عوامل اصلی كاهش سفتی و زیبایی منطقه شکم هستند. هنگامی كه از زیبایی شناسی شكم را صحبت می کنیم، اولین چیزهایی که به ذهن ما می آید جراحی شکم و لیپوساکشن می باشد.

عمل جراحی آبودینوپلاستی با استفاده از مینی آبدوینوپلاستی و روش های شکمی کامل انجام می شود. اصلاح دیوار شکم همچنین می تواند در طول عمل جراحی شکمی مطابق با نیازهای بیمار، انجام شود.

لیپوساکشن (حذف چربی) را می توان به عملیات آبودینوپلاستی اضافه کرد. اضافه کردن روش لیپوساکشن به عمل می تواند برای بیمارانی با تجمع چربی بیش از حد در قسمت کمر و قسمت شکمی فوقانی ضروری باشد.