ClinicSBB Plastik ve Estetik Cerrahi+90 532 500 05 80- Google Maps

چه کسی می تواند یک روش PRP داشته باشد؟

کسانی که پوستشان بوسیله عوامل بسیاری مانند نور خورشید، سیگار کشیدن، بارداری، زندگی تنش زا و عادت غذایی نامنظم داغون شده است، می توانند از این روش استفاده کنند.

در چند جلسه، روش PRP انجام می شود؟

این روش در سال اول 3 بار در ماه انجام می شود. سپس، آن را یک بار در سال تکرار می کنند. در صورت لزوم، می توان جلسات بیشتری اضافه کرد.

روش PRP چقدر طول می کشد ؟

زمان استفاده PRP حدود 30 تا 45 دقیقه است.

آیا می توان روش PRP را همراه با سایر درمان ها انجام داد؟

روش PRP همراه با درمان های دیگری مانند (تزریق روغن پرکننده-لیزر و پوست پوست شدن) نیزانجام می شود و به این ترتیب تأثیر و طول مدت این روش افزایش می یابد.

روش PRP هیالورونیک اسید چگونه انجام می شود؟

تفاوت این درمان با PRP در این است که سرم بیمار و اسید هیالورونیک خالص موجود در یک لوله به منظور کاهش تولید اثرات پیری، با تولید کالژن و الاستین تزریق می شود.

prp-for-face-hand-and-cleavage

PRP(پلاسما غنی از پلاکت) به معنی گرده خون غنی از خون می باشد. این یکی از روش های جوان سازی طبیعی است. وقتی بخشی از بدن ما زخمی می شود، پلاکت ها به بافت آسیب دیده می روند و روند لخته شدن را آغاز می کنند. پلاکت هایی که با بافت آسیب دیده تماس می گیرند حل شده و عواملی که باعث رشد هستند در محتویات آن ها در بافت آسیب دیده آزاد می شوند. این عوامل رشد باعث تقویت شتاب و ادامه روند بهبود زخم می شود. در پایان این روند، منطقه مربوطه جوانه زده و بازیافت می شود.

پوست ما به علت عوامل بسیاری از قبیل اشعه خورشید، سیگار کشیدن، بارداری، زندگی پر استرس و عادت غذایی نامنظم از بین می رود، با استفاده از درمان PRP، می توان این از بین رفتگی را بازگرداند. روش PRP در زیبایی شناسی پزشکی برای بسیاری از اهداف مانند کاهش میزان آسیب های پوستی، درمان نقاط لکه شده پوست، چین و چروک و زخم های آکنه، ایجاد ظاهر زنده و جوان برای پوست و حفاظت از پوست ما از آسیب خورشیدی مداوم در سال های آتی انجام می گیرد.

در روش PRP، پلاکت ها در خون 10 تا 20 بار بیشتر از حالت عادی غلیظ شده و سپس به مناطق خاصی مانند چهره، ترک ها، پشت دست و پوست سر تزریق می شوند. هدف این است که بافت فرسوده شده را مجددا، به طور مستقیم با استفاده از عوامل رشد و انواع مختلفی از مواد شیمیایی موجود در پلاکت ها، که سرعت فرآیند جوان سازی را بهبود می بخشد، بازسازی کرد.